Hizmetlerimiz

  • DIŞ CEPHE TEMİZLİK İŞLERİ
  • DIŞ CEPHE SİLİKON İZOLASYONU
  • BAKIM-ONARIM, MONTAJ VE SABİTLEME İŞLERİ
  • BOYA İŞLERİ
  • İNŞA AŞAMASINDA RİSKLİ BÖLÜMLERDEKİ TÜM UYGULAMALAR
  • DIŞ CEPHE LED MONTAJI
  • AVİZE BAKIM VE ONARIM

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Siz müşterilerimiz dış cephe cam temizliği konusunda hazırsanız, bizler dış cephe cam temizlik işiniz için uzman ekiplerimizle hazırız.

  • SEPETLİ CEPHE TEMİZLİĞİ
  • KULE PLAZA RESİDANCE CEPHE TEMİZLİĞİ
  • DAĞCI SİSTEM TEMİZLİK SİSTEMLERİ

Uzmanlık gerektiren tüm zor çalışmalarda profesyonel kadrolarımızla hizmetinizdeyiz. Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği ( çerçeve çeşidine göre bakımı ) bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Özel cam işaçları yağmur kaydırıcılar. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.

Dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme malzemeleri tamamiyle çevre dostu ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Temizlemede kullanılan bezler de en ufak bir çizme veya camın yapısında bozulma oluşturmamaktadır. Dış cephe cam temizleme işlerimiz % 100 müşteri memnuniyeti esasına göre yapılmaktadır. Müşterilerimiz yapılan işlerden memnun olana kadar sürmektedir.

Eline bez alıp bir kaç defa cam üzerinde gezdirmekle cam temizliği olmaz. Şirketimiz yaptığı her işin hakkını verme gayretinde ve işini son derece ciddiye alarak sorumluluğunu yerine getirmektedir. İstanbul dış cephe cam temizleme işlerimiz garantili ve müşteri memnuniyeti dikkate alınarak yapılmaktadır. Binaların yüksekliği fark etmemektedir.

Artık çoğu binaların dış yüzeyleri camdan oluşmaktadır. Nedeni ise gün ışığından daha fazla yararlanmak,gün ısısından faydalanmak ve dış görünüm ve tasarım olarak daha dikkat çekici özelliğine sahip olması dış cephelerin cam olmasını arttırmaktadır.

Binaların dış cephelerin cam olmasının dezavantajlarıda bulunmaktadır. Fakat bu dezavantaj temizleme yapan şirketin ciddiyetine ve sorumlulukla paralellik göstermektedir. Çünkü her cam yapısı bir olmamaktadır. Bazı camlar özel yapıya sahiptirler. Bu özelliklerini yapılan yanlış temizlemeler sonucu uzun süre sonrasında kaybedebilmektedirler. Bunlar adi ve ucuz deterjanlar ve kullanılan teknolojik ekipmanlardan meydana gelebilmektedir.

En basit örnek; kullanılan bezler dahi cam için çok büyük öneme sahiptirler. Dış cephe cam temizleme işlerinde yapılan yanlış işler sonucunda cam da incelme, çizilme, yapısında bozulma ve zamanla camın dayanıklılık özelliğini yitirmektedir. Cam dayanıklılığını yitirmesi demek camın daha hassas olması demektir. Bu da sıcak ve soğuk havalarda cam da çatlamalar,kırılmalar veya ısı yalıtımı özelliğini yitirmesine sebep olmaktadır.

Call Now

Soru Sor
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by